Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa Halickie

Halickie, podlaskie

  • 359 000 zł
  • 5 855 m²
  • 61,32 zł/m²

Zdjęcie

Adam Kartasiński

Skontaktuj się

Działka siedliskowa Halickie

Halickie, podlaskie

zaktualizowane:
2 maja 2026

359 000 zł

5 855 m²

61,32 zł/m²

Działka siedliskowa Halickie

Zaktualizowane: 2 maja 2026

359 000 zł 5 855 m² 61,32 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 359 000 zł (61,32 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: siedliskowa, 5 855 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: Korona Real Estate, zaktualizowane: 02.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 730/15636/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka położona w obrębie Halickie gm. Zabłudów.

Możliwość zabudowy zagrodowej.

Najbliższa okolica - nowa zabudowa mieszkaniowa, tereny zielone.

Powierzchnia 5855 m2.

Komfortowe wymiary: ok. 33 x 177 m.

Bezpośredni dostęp do drogi gminnej .

Bardzo dogodny dojazd do Białegostoku - ok. 8 min.

Dojazd asfalt i około. 200 m gminną drogą gruntową.

Odległość od DK 19 ok. (...)

Agent

Adam Kartasiński

786 199...

786 199 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

786 199...

786 199 777

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości