Działka Halickie
Halickie, podlaskie
- 209 000 zł
- 1 128 m²
- 185,28 zł/m²
Jakub Karolczuk
Skontaktuj się
Działka Halickie
Halickie, podlaskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Działka Halickie
Zaktualizowane: 11 maja 2026
209 000 zł 1 128 m² 185,28 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 209 000 zł (185,28 zł/m²)
- Działka: 1 128 m²
- kształt: trójkąt
- Źródło: biuro nieruchomości: Arka Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 250/8652/OGS
Lokalizacja
- Adres: Halickie, Zabłudów, białostocki, podlaskie
Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek z wydanymi warunkami zabudowy na budynki w zabudowie jednorodzinnej w pożądanej lokalizacji Halickie!
Tylko u nas, oferta na wyłączność!
Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Halickie, gmina Zabłudów zaledwie 5 minut od granicy Białegostoku.
Media:
-Prąd w drodze przy działce,
-wodociąg w odległości ok. 220 m,
-gaz w odległości ok. 220 m. (...)
507 970...
507 970 159